Roubenky

Roubenky stavíme již třetím desetiletím a máme za sebou více jak 120 realizací. Realizujeme hrubé stavby i roubené domy na klíč...

Číst více
Dřevostavby

Dřevostavby stavíme způsobem sloupkové konstrukce, mezi kterou následně vkládáme minerální izolaci až na stavbě.

Číst více
Krovy

Pokud máte zděný dům nebo chystáte jeho výstavbu, můžeme Vám nabídnout realizaci krovu i kompletní střechu na klíč.

Číst více
Další produkty a služby

Provádíme také pergoly, altány, garáže, zahradní domky, rekonstrukce, obklady, falešné roubení, sádrokartonářské práce atd...

Číst více

Napsali o nás

Sruby & roubenky

V časopise "sruby & roubenky" (4. vydání v roce 2013) si můžete přečíst článek o majiteli roubenky, kterou jsme "rekonstruovali". Článek je velmi zajímavý a pro řadu lidí může být neobvyklou inspirací.

V tomto zmiňovaném časopise si můžete mimo jiné přečíst, co o naší společnosti majitel roubenky, který žil dlouhá léta ve Švýcarsku pronesl:

Citace:
"Neměl jsem žádného architekta, všechno jsem si navrhoval sám. A jelikož jsem celý život stavěl, mohu i posoudit úroveň zdejších řemeslníků. Bhužel některým zůstal socialismus v genech. Hrnou se do práce bez znalostí a schopností, na výsledku jim nezáleží. Pár se mi jich tady vystřídalo. Ale na druhé straně jsem se setkal s řadou výborných profesionálů - s truhlářem, co nám stavěl kuchyni, s moravskými kamnáři nebo s Břetislavem Žákem z tesařství Žako, které nám rekonstruovalo dřevěnou část domu. Tato firma by okamžitě mohla pracovat třeba ve Švýcarsku! "

 

Celý článek naleznete zde

Galerie s fotografiemi z průběhu rekonstrukce jsou k vidění zde