Roubenky

Roubenky stavíme již třetím desetiletím a máme za sebou více jak 120 realizací. Realizujeme hrubé stavby i roubené domy na klíč...

Číst více
Dřevostavby

Dřevostavby stavíme způsobem sloupkové konstrukce, mezi kterou následně vkládáme minerální izolaci až na stavbě.

Číst více
Krovy

Pokud máte zděný dům nebo chystáte jeho výstavbu, můžeme Vám nabídnout realizaci krovu i kompletní střechu na klíč.

Číst více
Další produkty a služby

Provádíme také pergoly, altány, garáže, zahradní domky, rekonstrukce, obklady, falešné roubení, sádrokartonářské práce atd...

Číst více

Studie roubených domů

Typové studie roubenek slouží pouze jako prvotní inspirace a pro představu o cenách. Jsou chráněny autorským zákonem a jejich šíření je možné pouze se souhlasem autora. Informace o cenách zašleme na vyžádání.

Základní rozměr6 x 10m
Zastavěná plocha60 m2
Výšká hřebenecca 6,8m

Rodinný dum ANTONÍN velikostně vyhoví 3-4 členné rodině. Základní proporce domu jsou tvořeny jednoduchým obdelníkovým tvarem.

Základní rozměr6,66 x 10,42 m + garáž
Zastavěná plocha94 m2
Výšká hřebenecca 7,1 m

Rodinný roubený dům DUŠAN je optimální pro 3-4 člennou rodinu. Součástí domu je garáž, která může být alternativně nahrazena krytým stáním pro automobil případně pouze terasou.

Základní rozměr6 x 8 m + přístavky
Zastavěná plocha60 m2
Výšká hřebenecca 6,6 m

Rodinný dům RENATA je ideální pro 2 - 3 osoby. Díky své velikosti je velice útulný, a proto je také tolik oblíbený. Součástí domu je kryté stání pro automobil a sklad zahradního nářadí.

Základní rozměr7,4 x 9,8 m + přístavky
Zastavěná plocha81 m2
Výšká hřebenecca 7,91 m

Rodinný roubený dům RENATA 2 je zvětšenou kopií RD Renata. Velikostně odpovídá domu pro 4 - 5 člennou rodinu. K základnímu objektu náleží kryté stání pro automobil a zahradní sklad nářadí.

Základní rozměr6,84 x 14,9 m
Zastavěná plocha102 m2
Výšká hřebenecca 7 m

Rodinný roubený dům Šarlota je navržen tak, aby velikostně odpovídal 4-5 členné rodině. Součástí domu je garáž, kterou je samozřejmě možné nahradit dalším pokojem a získat tak více obytného prostoru.