Roubenky

Roubenky stavíme již třetím desetiletím a máme za sebou více jak 120 realizací. Realizujeme hrubé stavby i roubené domy na klíč...

Číst více
Dřevostavby

Dřevostavby stavíme způsobem sloupkové konstrukce, mezi kterou následně vkládáme minerální izolaci až na stavbě.

Číst více
Krovy

Pokud máte zděný dům nebo chystáte jeho výstavbu, můžeme Vám nabídnout realizaci krovu i kompletní střechu na klíč.

Číst více
Další produkty a služby

Provádíme také pergoly, altány, garáže, zahradní domky, rekonstrukce, obklady, falešné roubení, sádrokartonářské práce atd...

Číst více

Naše tesařská výroba

Veškerá výroba roubených domů a dřevostaveb, ale i ostatních tesařských konstrukcí a výrobků, je prováděna v areálu naší firmy. Na místě stavby poté dochází již pouze k montáži z připravených stavebních dílců.

 

Nízkoenergetické roubenky

Díky tomuto postupu odpadají nepříznivé vlivy, které mohou v případě výroby na stavbě vznikat (nepořádek, hluk, apod.). Navíc vzniká jen minimální spotřeba elektrické energie ze zdrojů zákazníka. Další obrovskou výhodou takovéto realizace je vysoká efektivita prováděných prací, která je v dnešní době nejvýznamnějším faktorem konkurenceschopnosti každé firmy. To spočívá zejména v době, kterou jsme nuceni strávit na stavbě – ta se tímto způsobem výstavby snižuje minimálně o polovinu. Například výstavbu hrubé stavby roubeného domu je možné zvládnou za 2 – 3 týdny pobytu na stavbě.

 

3D Vizualizace roubenky, dřevostavby

Před samotnou výrobou je roubenka, dřevostavba, krov, altán, kryté stání pro auto apod. nejprve nakreslena v našem výrobním softwaru. Následuje vzájemná konzultace spolu se zákazníkem, kdy na základě našich zkušeností umíme navrhnout nejlepší řešení (technické i estetické). V případě nutnosti projednáváme případné náměty na změny s projektantem, který dílo navrhoval.  Díky 3D provedení každého projektu lze vyřešit mnoho detailů, které nejsou z projektové dokumentace patrné. Teprve po oboustranném odsouhlasení překresleného projektu, probíhá příprava pro výrobu a následná samotná výroba.

 

V případě, že zákazník nemá projektovou dokumentaci, rádi mu pomůžeme, za podpory spřátelených projekčních kanceláří z Jablonce nad Nisou, tento projekt vytvořit včetně vyřízení stavebního povolení.