Roubenky

Roubenky stavíme již třetím desetiletím a máme za sebou více jak 120 realizací. Realizujeme hrubé stavby i roubené domy na klíč...

Číst více
Dřevostavby

Dřevostavby stavíme způsobem sloupkové konstrukce, mezi kterou následně vkládáme minerální izolaci až na stavbě.

Číst více
Krovy

Pokud máte zděný dům nebo chystáte jeho výstavbu, můžeme Vám nabídnout realizaci krovu i kompletní střechu na klíč.

Číst více
Další produkty a služby

Provádíme také pergoly, altány, garáže, zahradní domky, rekonstrukce, obklady, falešné roubení, sádrokartonářské práce atd...

Číst více

Dřevostavby

Dřevostavby jsou v současné době velice rychle se rozvíjejícím a stále více žádaným produktem. Tento typ staveb je z hlediska úspor nákladů na bydlení velice výhodný. Proto již zdaleka není výsadou pouze západní Evropy, ale postupně se začal prosazovat i v České republice. Dřevostavba se na rozdíl od roubenek vyznačuje velice rychlou výstavbou do tzv. fáze „na klíč" (odpadá totiž technologická přestávka na sednutí domu).

Pro naši společnost jsou dřevostavby velice významným produktem. Dřevostavby, podobně jako roubenky, stavíme do takové fáze rozpracovanosti, která je pro zákazníka nejvýhodnější. Podle dohody umíme zajistit výstavbu dřevostavby na klíč, případně dodáváme pouze hrubou stavbu domu.

Konstrukce dřevostaveb

Dřevostavby stavíme způsobem sloupkové konstrukce, mezi kterou následně vkládáme minerální izolaci až na stavbě. Nestavíme tedy z již kompletních panelů, což může být výhodou pro zákazníka, protože je patrná kvalita použitých materiálů i způsob jejich aplikace. Příprava veškerých dřevěných prvků je však prováděna v areálu naší firmy na základě výrobní dokumentace. Na stavbě již pouze montujeme.

Podobně jako u roubených domů samozřejmě umíme zajistit projektovou dokumentaci dřevostavby, a to s pomocí s námi spolupracujících projekčních kanceláří.

Související články:

  1. Proč stavět ze dřeva?
  2. Naše tesařská výroba 
  3. Časté otázky a odpovědi